OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.10.2019r.

1. W miesiącu październiku łączymy się z Papieżem w modlitwie: „aby tchnienie Ducha Świętego wzbudziło nową wiosnę misyjną w Kościele”.

2. Dziś Dzień Papieski i zbiórka do puszek na rzecz Fundacji św. Jana Pawła II dla zdolnej i biednej młodzieży. Proszę wolontariuszy o przeprowadzenie zbiórki.

3. Dziś też Dzień Fatimski, po Mszy św. o godz. 9:00 procesja fatimska

4. Nauki dla dzieci przygotowujących się do I Komunii po Mszy św. o godz. 10:30. Kandydaci do bierzmowania spotykają się po Mszy św. o godz. 9:00.

5. Dziękuję rodzicom młodzieży do bierzmowania za zawiezienie młodzieży na rekolekcje do Nowego.

6. Trwa październik – miesiąc poświęcony MB Różańcowej i miesiąc misyjny. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież. W poniedziałek zapraszam kl. I –III Rychława i Kamionka, wtorek IV-VI Rychława, czwartek IV-VI Kamionka i piątek VII-VIII Rychława. Cieszę się z naszych dzieci za frekwencję. Już przygotowałem dyplomy dla 3 najwytrwalszych.

7. W poniedziałek wielki dzień naszych nauczycieli – Dzień Edukacji i piątek Dzień Lekarzy – wspomnienie ich Patrona św. Łukasza.

8. Za tydzień Niedziela Misyjna i tydzień misyjny oraz zbiórka do puszek na misje święte.

9. Pamiętajmy codziennie o Apelu jasnogórskim o 21:00 w naszej telewizji albo radiu, szczególnie za naszą parafie.

10. Biuro parafialne czynne po mszy św. Tel. 52-332-88-11

11. Dziękuję dobroczyńcom za dary na stół plebanijny. Dzięki p. Ludwikowi za zamontowanie sterownika na piec w plebanii.

12. Zapłaciliśmy fakturę za głośniki i mikrofony 9780zł. i czeka nas 2 faktura za wzmacniacz 5350zł. Dziękuję już za zbiórki z niektórych rejonach.

13. 20 października kolekta inwestycyjna na ten cel.

14. Serdecznie dziękuję parafianom i gościom za mądrze segregowane śmieci na cmentarzu i prośba zabierajmy swoje ze sobą, bo i tak płacimy, bo goście……..

15. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenie: otwartości na Boże powołanie, współpracy z darami Ducha Świętego i uciekania się pod płaszcz Maryi.

INTENCJE MSZALNE 13 – 20.10.2019r.

13 października – XXVIII Niedziela – (Dzień Papieski)

7:20 Dorośli – dziękczynna w int. Eweliny i Marcina Mąkosa w rocz. ślubu i śp. Joanna Batkowska (greg. 14)

9:30 Suma za Parafian i śp. Marta i Józef, Stanisław Koseckich i Mieczysława Butlewska

10:30 Dzieci – śp. Jan Kaszubowski i Jubilatka Danuta w 60 rocz. ur. o Boże błogosł. i opiekę MB i potrzebne łaski

14 października – poniedziałek – św. Małgorzaty Marii Alacoque

16:00 – śp. Aleksandra Kwiatkowska i śp. Joanna Batkowska (greg. 15)

15 października – wtorek – św. Teresy od Jezusa

16:00 śp. Eugenia i Henryk Kamińscy w rocz. śm. Henryka i śp. Joanna Batkowska (greg. 16)

16 października – środa – św. Jadwigi Śląskiej

16:00 śp. Wacław Adamski i śp. Joanna Batkowska (greg.17)

17 października – czwartek – św. Ignacego Antiocheńskiego

16:00 śp. Tomasz Miętkiewski w 5 rocz. śm. i śp. Joanna Batkowska (greg.18)

18 października – piątek – św. Łukasza, ewangelisty

16:00 śp. Z rodz. Ukleja, Miętkiewskich i Litkowskich i śp. Joanna Batkowska (greg. 19)

19 października – sobota – św. Pawła od Krzyża

16:00 o Boże błogosław. dla Marka i rodziców Jadwigę i Bronisława Buławskich z ok. ur. Jadwigi i śp. Joanna Batkowska (greg. 20)

16:30 Jubilaci Bożena i Grzegorz Targowskich w 40-lecie Małżeństwa

20 października – XXIX NIEDZIELA MISYJNA

7:20 Dorośli – śp. Maria, Stanisław, Jan Pezda i Aleksandra Nowacka i śp. Joanna Batkowska (greg. 21)

9:00 Suma za Parafian i śp. Salomea i Maksymilian Krajewscy i zm. z rodziny

10:30 Dzieci – śp. Roman Giersz i zm. z rodziny

Przygotował i uwagi przyjmuje Ks. Grzegorz.

Dodane przez parafia dnia October 13 2019 20:01:46 850 Czytań · Drukuj