OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.10.2019r.

1. W miesiącu październiku łączymy się z Papieżem w modlitwie: „aby tchnienie Ducha Świętego wzbudziło nową wiosnę misyjną w Kościele”.

2. Nauki dla dzieci przygotowujących się do I Komunii po Mszy św. o godz. 10:30. Kandydaci do bierzmowania spotykają się po Mszy św. o godz. 9:00.

3. Trwa październik – miesiąc poświęcony MB Różańcowej i miesiąc misyjny. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież. W poniedziałek zapraszam kl. I –III Rychława i Kamionka, wtorek IV-VI Rychława, czwartek IV-VI Kamionka i piątek VII-VIII Rychława. Cieszę się z naszych dzieci za frekwencję. Już przygotowałem dyplomy dla 3 najwytrwalszych.

4. Dziś Niedziela Misyjna i tydzień misyjny oraz zbiórka do puszek na misje święte. Dziękuję Ks. dr Adamowi Kałduńskiemu, kanclerzowi naszej Kurii za przyjęcie zaproszenia i podzielenie się Słowem Bożym na mszach św.

5. Dziś w całej Polsce liczenie wiernych. Wychodząc zwolnijmy i dajmy się zauważyć i policzyć naszym ministrantom.

6. Pamiętajmy codziennie o Apelu jasnogórskim o 21:00 w naszej telewizji albo radiu, szczególnie za naszą parafie.

7. Biuro parafialne czynne po mszy św. Tel. 52-332-88-11

8. Dziękuję dobroczyńcom za dary na stół plebanijny. Dzięki p. Ludwikowi za pomoc na plebanii. Bardzo dziękuję p. Uli za takie staranne prowadzenie naszej strony parafialnej i zaktualizowanie danych parafii od 2008 roku.

9. Zapłaciliśmy fakturę za głośniki i mikrofony 9780zł. i czeka nas 2 faktura za wzmacniacz 5350zł. Dziękuję już za zbiórki z niektórych rejonach.

10. Dziś kolekta inwestycyjna na ten cel.

11. Mam prośbę do osób, którzy mają rezerwacje miejsc na cmentarzu, aby przyszli do biura celem uszczegółowienia danych, gdyż tworzymy księgę cmentarną. Dziękuje p. Ludwikowi za założenie obrazu maryjnego.

12. Serdecznie dziękuję parafianom i gościom za mądrze segregowane śmieci na cmentarzu, stoją szczegółowe pojemniki i prośba zabierajmy swoje śmieci ze sobą, bo i tak płacimy, bo goście dużo tego pozostawiają.

13. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenie: otwartości na Boże powołanie, współpracy z darami Ducha Świętego i uciekania się pod płaszcz Maryi.

INTENCJE MSZALNE 20 – 27.10.2019r.

20 października – XXIX Niedziela Misyjna (liczenie wiernych).

7:20 Dorośli – śp. Maria, Stanisław, Jan Pezda i Aleksandra Nowacka i śp. Joanna Batkowska (greg. 21)

9:30 Suma za Parafian i śp. Salomea i Maksymilian Krajewscy i zm. z rodziny

10:30 Dzieci – śp. Roman Giersz i zm. z rodziny

21 października – poniedziałek – św. Urszuli

16:00 – o Boże błogosł., zdrowie, opiekę MB dla rodziny Stępień i śp. Joanna Batkowska (greg. 22)

22 października – wtorek – św. Jana Pawła II

16:00 śp. Danuta i Władysław Głąb i śp. Joanna Batkowska (greg. 23)

16:30 śp. Zdzisław Apostołowicz

23 października – środa – św. Jana Kapistrana

16:00 śp. Klemens i Halina Gniewkowscy i śp. Joanna Batkowska (greg.24)

24 października – czwartek – św. Antoniego Marii Clareta

16:00 śp. Adelajda Buklewska i śp. Joanna Batkowska (greg.25)

16:30 śp. Danuta i Piotruś Słaboszewscy, w rocz. śm. Zofia, Rozalia, Jakub

25 października – piątek – św. Darii

15:30 w int. Jan Konorowski i śp. Joanna Batkowska (greg. 26)

16:00 w int. Żywego Różańca

26 października – sobota – św. Łucjana

16:00 śp. Jan Molewski i śp. Joanna Batkowska (greg. 27)

16:30 dziękczynna w int. Karoliny i Wiesława Bieńkowskich w 2 rocz. ślubu

27 października – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA (czas zimowy)

7:20 Dorośli – śp. Irena i Zygmunt Dereszkiewicz, Bernadeta, Barbara, Łucja i Edwin Targowscy i śp. Joanna Batkowska (greg. 28)

9:00 Suma za Parafian i śp. Agnieszka Littkowska, Adela i Leon Drost, z rodz. Drost, Littkowskich, Pączek, Miętkiewskich

10:30 Dzieci – śp. Konrad i Henryk Kaiser

Zmarł nasz parafianin śp. Jan Krajnik, zam. Milewko. Pogrzeb odbył się w Kościele w Kamionce, został pochowany na naszym cmentarzu.
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….

Przygotował i uwagi przyjmuje Ks. Grzegorz.

Dodane przez parafia dnia October 19 2019 21:31:08 935 Czytań · Drukuj