OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 2008.09.21

Dzisiaj przed kościołem ministranci zbierają ofiary do skarbonek na rzecz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 10.30, odbędzie się spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Kilkunastu osobom kandydującym do bierzmowania, ze względu na niską frekwencję w spotkaniach i na Mszach Św. przez 2 lata, grozi niedopuszczenie do przyjęcia tego sakramentu. Jeśli rodzice tej młodzieży również nie wykażą się troską o ich aktywność religijną, to grupa ta dołączy do kolejnej, przygotowującej się do bierzmowania za 3 lata.

W liturgii Kościoła będziemy w tym tygodniu przeżywać: we wtorek – św. ojca Pio (kapłana), w czwartek - wspomnienie błog. Władysława z Gielniowa (kapłana), w sobotę – wspomnienie św. Wincentego a Paulo (kapłana)

Związek małżeński pragną zawrzeć: Bartosz Samulewski, kawaler, zamieszkały Milewo 8/3 i Malwina Anna Szczypior, panna, zamieszkała Smętówko 30 oraz Tomasz Dawid Grzyb, kawaler, zamieszkały Lalkowy 4 i Hanna Felska, panna, zam. Rychława 28. Jest to ich zapowiedź pierwsza. Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach małżeńskich ma obowiązek w sumieniu poinformować o nich ks. proboszcza.

Dzisiaj, o godz. 15.00, odbędą się w Smętowie, na obiektach GOKSiR-u, dożynki gminne.

Ze stolika pod chórem można nabyć nowy numer czasopisma diecezjalnego „Pielgrzym”. Należność proszę wrzucić do skarbonki św. Antoniego.

godz. 17.00 – o zdrowie dla Stefana

godz. 17.00 –

godz. 17.00 –

godz. 17.00 – za zm. księży proboszczów Andrzeja Bławata i Andrzeja Darznika (intencja od Żywego Różańca)