OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2009-06-21

W tym tygodniu, w liturgii Kościoła, będziemy przeżywać: w środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy.

Związek małżeński pragną zawrzeć: Grzegorz Jerzy Dereszkiewicz, kawaler, zamieszkały Kamionka 67 oraz Kamila Kowalska, panna, Kamionka 63. Jest to ich zapowiedź druga.

Dzisiaj zapraszam do Nowego, od godz. 14.00, na FESTYN DOBROCZYNNY organizowany przez Caritas z kilku parafii, na stadionie miejskim. Wystąpią m.in. zagraniczne grupy: chór chłopięcy „ Kapela Maltchikov” z Jekaterinburga (Rosja) i zespół tańca nowoczesnego „Darling” z Pińska (Białoruś). Będą też inne atrakcje kulturalne, kulinarne oraz loteria fantowa. Natomiast o godz. 16.00 księża zagrają mecz piłkarski ze strażakami. Zapraszam do licznego udziału.

Nasz Parafialny Klub Sportowy BONUM oraz Uczniowski Klub Sportowy GAUDIUM zapraszają w okresie wakacji, chętnych chłopców na treningi w piłkę nożną – w poniedziałki i środy, o godz. 17.45, a dziewczęta i panie na treningi w siatkówkę we wtorki i czwartki, o godz. 17.45.

Przypominam, iż każdy kościół jest miejscem szczególnego szacunku i godnego zachowania. Obowiązują również stosowne stroje, aby uczcić powagę świętego miejsca. W okresie wakacji pilnujmy się więc, aby górna odzież miała rękawy do łokci, a dolna miała długość do kolan. Zakazane są wszelkie stroje o charakterze plażowym lub gimnastycznym.

godz. 17.00 – za zm. Marię i Józefa Gawlik oraz zm. z rodziny Budyś, Surma i Gawlik

godz. 17,00 – za zm. Zofię Wodzak, w 30 dzień po pogrzebie

godz. 17.00 – za zm. Jana Kwiatkowskiego i Pawła Olszowego

godz. 17.00 - za zm. księży proboszczów Andrzeja Bławata i Andrzeja Darznika (intencja od Żywego Różańca)

godz. 17.00 – za zm. Stanisława Pianka, w 9 rocznicę śmierci oraz zm. Wiesławę, w 4 rocznicę śmierci

godz. 17.00 – o zdrowie dla mamy

godz. 19.30 – Msza Św. Ośrodku Wczasowym „Grafiki” w Głodowie.

Niedziela, 28 czerwca:

godz. 7.20 – za zm. Przemysława Opackiego, w 4 rocznicę śmierci

godz. 9.00 – za zm. Ignacego Mazurowskiego, w 6 rocznicę śmierci, syna Leszka oraz rodziców z obojga stron i braci

godz. 10.30 – Msza dziękczynna za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, z okazji 95 urodzin p. Salomei Krajewskiej

Dodane przez parafia dnia June 20 2009 23:37:20 1362 Czytań · Drukuj