OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA –15.11.2009

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie, a przed kościołem ministranci zbierają do skarbonek ofiary na inwestycje diecezjalne – czyli remont biblioteki diecezjalnej i remont ośrodka dla księży emerytów, który powstanie w Chojnicach.

W poniedziałek, w 16. dzień miesiąca, zapraszam do kościoła o godz. 21.00 na Apel Jasnogórski. Będziemy modlić się o błogosławieństwo Boże dla papieża Benedykta oraz o rychłą beatyfikację papieża Jana Pawła II.

W liturgii Kościoła będziemy w tym tygodniu wspominać: we wtorek – św. Elżbietę Węgierską (zakonnicę), w środę – błog. Karolinę Kózkównę (męczennicę, patronkę polskich dziewcząt), w czwartek – błog. Salomeę (zakonnicę), w piątek - św. Rafała Kalinowskiego (kapłana), w sobotę - Ofiarowanie Najśw. Maryi Panny. W przyszłą niedzielę (ostatnią już w roku kościelnym i poprzedzającą Adwent) będziemy przeżywać Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

Zbiórka chłopców chętnych na wyjazd do Smętowa, na trening Parafialnego Klubu w piłkę nożną, będzie przy plebani we wtorek, o godz. 16.45.

Zachęcam do nabywania nowego numer czasopisma diecezjalnego „Pielgrzym”, w którym można przeczytać o wielu ważnych wydarzeniach z życia naszej diecezji. Należność – 2 zł. - proszę wrzucić do skarbonki św. Antoniego.

godz. 16.00 –

godz. 16.00 – za zm. rodziców i rodzeństwo Ormanin i Wołczak

godz. 16.00 – za zm. z rodziny Surma, Gawlik i Budyś

godz. 16.00 –