OGŁOSZENIE DUSZPASTERSKIE – XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 2010.07.11

Tydzień temu, panie z naszego CARITASU zebrały do skarbonek kwotę 200 zł., na rzecz zakupu zeszytów i przyborów szkolnych dla dzieci.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy : w poniedziałek – wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu (biskupa i męczennika), we wtorek - wspomnienie świętych Andrzeja Świerada i Benedykta (pustelników), w czwartek - wspomnienie św. Bonawentury (biskupa i doktora Kościoła), w piątek – wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel.

W piątek zapraszam do kościoła, o godz. 21.00, na Apel Jasnogórski. Będziemy wspólną modlitwą wspierać papieża Benedykta XVI w jego posłudze i modlić się o rychłą beatyfikację papieża Jana Pawła II.

Związek małżeński pragną zawrzeć: Michał Kreja, stanu wolnego, zamieszkały Kamionka 8 i Katarzyna Maria Zawadzińska, stanu wolnego, zamieszkała Smętowo Graniczne oraz Przemysław Ficerman, stanu wolnego, zamieszkały Milewo 13/2 i Anna Frankiewicz, stanu wolnego, zamieszkała Milewo 13/2. Jest to ich zapowiedź pierwsza. Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach małżeńskich ma obowiązek w sumieniu poinformować o nich ks. proboszcza.

Ze stolika pod chórem można nabyć nowy numer czasopisma diecezjalnego „Pielgrzym”, a należność – 2 zł. proszę wrzucić do skarbonki św. Antoniego. Z tego stolika można też już nabyć kalendarz na 2011 rok ze zdjęciami papieża Jana Pawła II – koszt 1 egzemplarza – 3 zł. i proszę także wrzucić do skarbonki św. Antoniego.

godz. 17.00 – za zm. Zofię i Kazimierza Kalinowskich

godz. 17.00 – za zm. księży proboszczów Andrzeja Bławata i Andrzeja Darznika (intencja od wspólnoty Żywego Różańca)

godz. 17.00 - za zm. Janinę Oleksiewicz

godz. 17.00 – za zm. Tadeusza Talińskiego (początek Mszy gregoriańskich)