OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – III NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.01.2013

Dziękuję grupom muzycznym, które tydzień temu występowały na koncercie kolęd w naszym kościele.

W sobotę przypada wielkie Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane też Świętem Matki Bożej Gromnicznej - na Msze Św., które będą odprawione o godz. 10.00 oraz o godz. 16.00 przynieśmy duże świece, które zostaną poświęcone. W przyszłą niedzielę będziemy wspominać w liturgii św. Błażeja - biskupa i męczennika. Uznawany jest on za patrona osób chorych na choroby gardła. W związku z tym, podczas każdej Mszy Św. zostanie udzielone specjalne błogosławieństwo osobom, które odczuwają różnorakie dolegliwości związane z gardłem.

W I-szy piątek miesiąca będziemy wynagradzać Najświętszemu Sercu Pana Jezusa a grzechy nas wszystkich. W tym dniu odwiedzę chorych z posługą sakramentalną od godz. 10.00, a od godz. 15.30 będzie specjalna okazja do spowiedzi świętej. Szczególnie zapraszam dzieci z klas III, które w minionym roku przyjęły I-szą Komunię Św.

W miesiącu lutym papież prosi nas o modlitwę w intencji: „ Aby ludność obszarów objętych wojnami i konfliktami mogła zacząć budować pokojową przyszłość”. W tej intencji członkowie Żywego Różańca odmówią różaniec wspólnotowy w przyszłą niedzielę, o godz. 10.00.

W przyszłą niedzielę, panie z naszego CARITASU będą zbierać ofiary na dożywianie dzieci w szkołach w Kamionce i Rychławie.

Wszystkie chętne osoby, które chciałyby zarezerwować sobie miejsca siedzące w ławkach poproszę o zgłoszenie się do biura parafialnego.

Dzisiaj, od godz. 12.00, będzie ostatnia kolęda w Rudawkach

W środę, od godz. 17.00, odwiedzę rodziny, które wcześniej nie były obecne podczas kolędy. Mogę jeszcze te rodziny zgłaszać się w biurze parafialnym.

Ze stolika pod chórem można nabyć nowy numer czasopisma diecezjalnego dla dzieci pt.: „Mały Pielgrzym”, a należność proszę wrzucić do skarbonki św. Antoniego.

godz. 16.00 –

godz. 16.00 – za zm. księży pracujących w naszej parafii i zm. członkinie Żywego Różańca

godz. 16.00 -

godz. 10.00 – za zm. Marię i Gracjana Partyka