OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XII NIEDZIELA ZWYKŁA22.06.2014r.

Dziękuję wszystkim za udział w procesji Bożego Ciała, szczególnie dziękuję rodzinom które przygotowały ołtarze i dekoracje w domach na trasie procesji, strażakom za niesienie baldachimu oraz członkom Żywego Różańca i chórowi oraz paniom katechetkom. Dziękuję służbie liturgicznej, dziewczynkom sypiących kwiatki oraz dzieciom niosącym poduszki oraz wszystkim za czynny udział. Zapraszam na całą oktawę Bożego Ciała do piątku włącznie na godz. 17.00 .

W tym tygodniu przeżywać będziemy: we wtorek - Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela, w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i w sobotę – Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny. Natomiast za tydzień w niedzielę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Tydzień temu kolektę na cele parafialne zebraliśmy 1020zł. Do tej pory zapłaciłem za przyłączenie pieca i innych urządzeń grzewczych – 1600zł oraz za materiały do tego potrzebne, dodatkowo zostały zakupione dwa kaloryfery i nowy bojler do ciepłej wody oraz zostały wymienione wszystkie termostaty w kaloryferach – 4739.01zł.

W sobotę 28 czerwca o godz. 16.00 odbędzie się III Turniej Sołectw Gminy Nowe w Gajewie Zabudowania na boisku szkolnym. Za konkurencje zwycięscy otrzymają puchary Starosty Świeckiego. Za wygrane mecze nagrody Burmistrza Nowskiego. O godz.20.00 odbędzie się zabawa taneczna – wstęp wolny. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Związek małżeński pragną zawrzeć: Emilia Puwalska, stanu wolnego, zam. Milewo 14 i Paweł Prokopienko, stanu wolnego, zam. Toruń, ul Filomatów Pomorskich 1, oraz Agata Litkowska, stanu wolnego, zam. Rychława 38 i Adrian Langowski, stanu wolnego, zam. Smętowo Gr., ul. Gdańska 11. Jest to ich zapowiedź druga. Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach małżeńskich ma obowiązek w sumieniu poinformować o nich ks. proboszcza.

Jest nowy nr „Pielgrzyma” oraz „Miłujcie się” – należność proszę wrzucić do skarbonki.

godz. 17.00 –

godz. 16.00 – W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosł., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jubilatów Ewy i Stanisława w 25 rocznicę ślubu.

godz. 17.00 – za śp. Jana Guss w rocznicę imienin.

godz. 17.00 – za śp. Jana Kwiatkowskiego i Pawła Olszewskiego.

godz. 17.00 – za zmarłych księży pracujących w naszej parafii i zmarłe członkinie Żywego Różańca.

godz. 17.00 – za śp. Weronikę i Włodzimierza Eliasiewicz i zmarłych z rodziny.

godz. 17.00 – za śp. Mariannę i Mariana Mąkosa.

niedziela (29 czerwca):

godz. 7.20 – za śp. zmarłych z rodziny Piesik, Giersz oraz Ludwikę Heldt.

godz. 9.00 – za śp. wnuczka Przemysława Opackiego.

godz. 10.30 – za śp. Ignacego Mazurowskiego w 11 rocz. śmierci syna Leszka, zięcia Henryka i rodziców Mazurowskich i Kożuchowskich oraz braci.

Dodane przez parafia dnia June 24 2014 21:21:25 1313 Czytań · Drukuj