OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 6.07.2014r.

Dzisiaj nasz parafialny zespół Caritas zbiera ofiary do puszek na przybory szkolne dla dzieci ze szkół w Kamionce i Rychławie.

Zakończyła się druga zbiórka ofiar na tegoroczną inwestycję, tj. rozbudowanie kostnicy na cmentarzu. Serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcom, a także radnym parafialnym za podjęcie się trudu zbiórki. W sumie zebrano kwotę 5260zł. Z poszczególnych rejonów zebrano następujące kwoty: Sarnowo I i II (940 zł.), Rychława i Rychławskie Pola – lewa strona (1080zł.), Kamionka i Kiwitkowo (958 zł.), Twarda Góra i Milewko (800zł.), Gajewo Zabudowania i Osiny (610 zł.), Rychława i Rychławskie Pola – prawa strona (350zł.), Rudawki (240 zł.), Milewo (282 zł.), Głodowo ( zł.). Kolejna zbiórka na ten cel będzie we wrześniu.

Za tydzień13 lipca w niedzielę na godz. 16.00 zaproszam wszystkich parafian i mieszkańców okolicznych wiosek oraz gości na „Parafiadę”. W programie występy zaproszonych zespołów z Wilna oraz zabawa do godz. 21.00. Będzie możliwość posilenia się grochówką, kiełbaską z grila i chlebem ze smalcem oraz wypicia kawki ze smacznym ciastem. Wszystkich zaangażowanych w przygotowanie festynu zapraszam na spotkanie w środę po Mszy św. o godz. 17.00.

Związek małżeński pragną zawrzeć: Aleksandra Kraskowska, stanu wolnego, zam. Rychława 35 i Rene Scharf, stanu wolnego, zam. Purkshof - Niemcy, oraz Kamila Prażmowska, stanu wolnego, zam. Kamionka 23 i Paweł Zmiczerewski, stanu wolnego, zam. Tczew, ul. Armii Krajowej 1A/4. Jest to ich zapowiedź pierwsza. Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach małżeńskich ma obowiązek w sumieniu poinformować o nich ks. proboszcza.

Jest nowy nr „Pielgrzyma” i „Mały Pielgrzym” dla dzieci oraz „Miłujcie się” – należność proszę wrzucić do skarbonki.

INTENCJE MSZALNE:

godz. 17.00 – za śp. Franciszka i Pawła Kopickich.

wtorek

godz. 17.00 – za śp. Konradynę i Stefana Kalinowskich w rocznicę śmierci Konradyny.

godz. 17.00 – za śp. Helenę Bąk w rocznicę urodzin.

godz. 8.00 – za zmarłych z rodziny Szczygieł i Kaszubowskich.

godz. 8.00 – za śp. Kazimierza Koniarskiego.

godz. 17.00 – za śp. Zofię Słaboszewską w rocznicę śmierci.

niedziela (13 lipiec):

godz. 7.20 – za śp. Jadwigę i Telesfora Klein oraz braci Tadeusza i Edwarda.

godz. 9.00 – za śp. Jadwigę i Bronisława Buławskich w 1 rocznicę śmierci Jadwigi.

godz. 10.30 – za śp. Wandę i Aleksandra Kaszubowskich oraz Jerzego Hinc.

Dodane przez parafia dnia July 05 2014 23:12:16 1366 Czytań · Drukuj