SPRAWY ¦RODOWISKOWE
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 27.07.2014r.

Dzisiaj po każdej Mszy ¶w. na placu przyko¶cielnym ¶więcenie pojazdów. (samochodów, rowerów i innych pojazdów).

Dziękuję za ofiary na cele parafialne. Zebrali¶my 1020 zł.

W czwartek 31 lipca będziemy go¶cić pielgrzymów z Tczewa. Zwracam się z pro¶b± o pomoc w przyjęciu go¶ci. Osoby chętne do pomocy proszę zgłosić do biura parafialnego.

Zapraszam do udziału w pieszej pielgrzymce naszej diecezji na Jasna Górę. Informacje i zapisy na pielgrzymkę w biurze parafialnym.

W tym tygodniu przypadaj± Dni Eucharystyczne (pierwszy pi±tek – dzień po¶więcony NSPJ, pierwsza sobota – dzień po¶więcony Niepokalanemu Sercu NMB). Zapraszam do sakramentu pokuty i pojednania oraz na adorację Naj¶więtszego Sakramentu w pi±tek na godz. 16.00. W tym dniu odwiedzę również chorych z posług± sakramentaln± od godz. 10.00.

W tym tygodniu przypadaj± wspomnienia : we wtorek ¶w. Marty, w czwartek ¶w. Ignacego z Loyoli a w pi±tek ¶w. Alfonsa Marii Liguoriego.

Intencja modlitewna papieża dla nas wszystkich na miesi±c sierpień to: „Aby uchodĽcy, zmuszani do opuszczenia swoich domów z powodu przemocy, znaleĽli wielkoduszn± go¶cinę, i by ich prawa były chronione”.

Spotkanie wspólnoty Żywego Różańca i odmówienie różańca w przyszł± niedzielę po Mszy ¶w. o godz. 10.00.

Zwi±zek małżeński pragn± zawrzeć: Natalia Stadnicka, stanu wolnego, zam. Twarda Góra 37 i Wojciech Kamiński, stanu wolnego, zam. Kopytkowo 28, . Jest to ich zapowiedĽ pierwsza. Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach małżeńskich ma obowi±zek w sumieniu poinformować o nich ks. proboszcza.

Zapraszam na II Międzynarodowe Spotkania Artystyczne na Kociewiu w przyszł± niedzielę 3 sierpnia godz. 10.00-14.00 rynek w Nowem, godz. 15.00-18.00 Smętowo Graniczne. Występy zespołów z Polski, Rosji Białorusi, Francji, Turcji, Iranu. Indii USA oraz jarmark rękodzieła artystycznego.

Jest jeszcze nr „Pielgrzyma” – należno¶ć proszę wrzucić do skarbonki.

godz. 17.00 – za ¶p. Teresę Felsk±.

godz. 17.00 – za ¶p. księży pracuj±cych w parafii i zmarłe członkinie Żywego Różańca.

¶roda

godz. 16.00 – za ¶p. Henryka, Annę i Jana Ukleja

godz. 17.00 - za ¶p. Teresę Felsk±.

godz. 16.30 – za ¶p. Urszulę Partyka w 2 rocz. ¶mierci

godz. 17.00 – za ¶p. Krystynę Bruck± w 2 rocz. ¶mierci.

pi±tek

godz. 17.00 – za ¶p. rodziców Helenę i Wiktora oraz Krystynę i Jana Gawlik

godz. 17.00 – W podziękowaniu za otrzymane łaski z pro¶b± o zdrowie i dalsze błogosławieństwo Boże opiekę Matki Bożej dla Teresy z okazji 80 urodzin.

niedziela (3 sierpień):

godz. 7.20 – za ¶p. Anielę i Franciszka M±kosa.

godz. 9.00 – za ¶p. Teresę Rocławsk± w 8 rocz. ¶mierci.

godz. 10.30 – Dziękczynna z pro¶b± o dalsze Boże błogosławieństwo z okazji 1 rocznicy małżeństwa Ewy i Michała.

Dodane przez parafia dnia July 28 2014 21:36:14 1415 Czytań · Drukuj

Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.