OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XX NIEDZIELA ZWYKŁA 17.08.2014r.

Pozdrawiam wszystkich gości w naszej parafii – życzę dobrej pogody i wypoczynku.

Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę na cele parafialne. Zaczęły się prace przebudowy garażu i części piwnicy na świetlicę parafialną oraz konserwacja drzwi w plebanii i kostnicy.

W tym tygodniu przypadają wspomnienia : w środę św. Bernarda, opata i doktora Kościoła – patrona Diecezji, w czwartek św. Piusa X – papieża, w piątek Najśw. Maryi Panny Królowej.

W środę 20 sierpnia o godz. 16.00 zapraszamy na uroczystość otwarcia „Centrum Sportowo – Rekreacyjnego” w Kamionce.

W sobotę 23 sierpnia na godz. 17.00 zapraszam na „Dożynki Gminno – Parafialne”. Mszy św. dożynkowej będzie przewodniczył ks. Infułat Stanisław Grunt z Pelplina. Po Mszy św. dalsze uroczystości na naszym boisku im. Jana Pawła II. W części oficjalnej – wystąpienie gospodarzy dożynek oraz zaproszonych gości, dzielenie się chlebem dożynkowym. Występy zespołów i zabawa oraz loteria fantowa – stoiska wystawiennicze, zabawy dla dzieci, kiełbaski, grochówka i chleb ze smalcem i ogórkiem oraz różne atrakcje. Bardzo proszę parafian o aktywne włączenie się w przygotowanie dożynek – szczególnie rolników. Proszę o upieczenie ciast i o różne rzeczy na loterię fantową proszę wszystko zgłaszać w biurze parafialnym do wtorku. Spotkanie osób odpowiedzialnych za organizację we wtorek po Mszy św. o godz. 17.30.

Jest jeszcze nr „Pielgrzyma” – należność proszę wrzucić do skarbonki.

godz. 9.00 – W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Kamili i Mieczysława Partyka w 15 rocz. ślubu i o zdrowie dla całej rodziny szczególnie dla Marii w rocz. urodzin.

godz. 17.00 – za śp. Maria Górnowicz.

godz. 17.00 - za śp. Stanisława Jagła.

godz. 9.00 – za śp. Jana Guss w rocz. urodzin.

godz. 17.00 – za śp. Helenę i Henryka Mierzejewskich i z rodziny Gracek .

godz. 9.00 – W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę MB i zdrowie dla Kazimierza Janickiego w 82 rocznicę urodzin.

niedziela (24 sierpień):

godz. 7.20 – za śp. z rodziny Badźmierowskich w rocznicę urodzin Józefa.

godz. 9.00 – za śp. Wiktorię i Teofila Frymarskich.

godz. 10.30 – za śp. ks. Proboszcza Andrzeja Bławata w 16 rocz. śmierci (rocznica w poniedziałek 25 sierpnia).

Dodane przez parafia dnia August 17 2014 09:22:19 1406 Czytań · Drukuj