OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ 31.05.2015r.

Dziękuję wszystkim którzy uczestniczyli w nabożeństwach majowych przez cały miesiąc. Miesiąc czerwiec jest poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe po Mszach św., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30.

W czwartek będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – procesja do czterech ołtarzy po Mszy św. o godz. 10.30. Trasa procesji będzie jak w ubiegłym roku. Proszę o dekoracje w domach na trasie procesji, strażaków o niesienie baldachimu oraz członków Żywego Różańca o niesienie chorągwi i różańca. Ćwiczenie dziewczynek sypiących kwiatki oraz dzieci niosących poduszki we wtorek o godz. 18.00. Zapraszam licznie parafian w całą oktawę Bożego Ciała i procesję wokół kościoła. W niedzielę procesja po Mszy św. o godz. 10.30. Nie będzie procesji w sobotę.

W sobotę, 6 czerwca, autokar z młodzieżą z naszej parafii uda się na Ogólnopolskie Spotkanie Młodych do Lednicy. Zbiórka uczestników w sobotę o godz. 7.30 przy kościele.

Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę już jutro w poniedziałek od godz. 10.00.

Nasi radni parafialni odwiedzają wszystkie rodziny, to druga tegoroczna zbiórka przeznaczona na remont wieży naszego Kościoła. Radnych poproszę o odebranie zeszytów ze swojego rejonu. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na nasze inwestycje.

Dzisiaj zapraszamy rodziny z dziećmi na festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w Publicznej Szkole Podstawowej SPSK im, św. Jana Pawła II w Rychławie od godz. 14.00 do 18.00. wśród atrakcji: występ zespołu młodzieżowo-dziecięcego z Białorusi, chóru z Ukrainy dmuchane zamki i zjeżdżalnie, ściana wspinaczkowa, pokazy strażackie i motocyklistów oraz pokazy rycerskie, pokazy motolotni i różne konkursy. Będzie grochówka i kiełbaski oraz kawa i ciastka oraz bezpłatne badanie poziomy cukru, cholesterolu i ciśnienia krwi…

Związek małżeński pragną zawrzeć: Anna Targowska - zam. Kamionka 67 i Zbigniew Pilkiewicz - zam. Prabuty. Janina Janicka - zam. Twarda Góra i Zbigniew Pietrzyk - zam. Kopytkowo. Ilona Pliszka – zam. Kamionka 7 i Zdzisław Grzenkowicz – zam. Gdynia. Izabela Dereszkiewicz – zam. Milewo 7 i Paweł Pukłacki – zam. Rulewo 2. Jest to ich zapowiedź pierwsza. Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach małżeńskich ma obowiązek w sumieniu poinformować o nich ks. proboszcza.

Za tydzień w niedzielę 7 czerwca będziemy obchodzić w Polsce Święto Dziękczynienia. Po Mszach św. będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.

godz. 17.00 – W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę MB dla dzieci i wnuków.

godz. 17.00 – za śp. rodziców Helenę, Zofię, Wojciecha Ziarnko oraz Zofię i męża Adolfa.

godz. 17.30 – w intencji ks. Andrzeja Talińskiego w 25 rocz. święceń kapłańskich – intencja od szkoły w Rychławie.

godz. 17.00 – o zdrowie dla Grzegorza.

godz. 17.30 – w intencji ks. Andrzeja w 25 rocz. święceń kapłańskich.

czwartek - Boże Ciało

godz. 7.20 – za śp. Maria i Marcin Szumała w 24 rocz. śm.

godz. 9.00 – za śp. Jerzy Smagała w 9 rocz. śm.

godz. 10.30 – w intencji parafii

godz. 18.00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla rodziny Kraskowskich i Basi.

godz. 7.00 – za śp. Krystynę Scherff z okazji urodzin oraz Wiktora Mędakiewicz w 9 rocz. śm.

niedziela (7 czerwca):

godz. 7.20 – o zdrowie dla Heleny i Henryka.

godz. 9.00 – za śp. rodziców Antoninę i Józefa Rohde oraz Łucję i Leona Kozłowskich.

godz. 10.30 – za śp. Adę i Feliksa Stopińskich.

Dodane przez parafia dnia May 31 2015 07:03:25 1756 Czytań · Drukuj