OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 20.04.2008
W tym tygodniu, w liturgii Kościoła, przypadają: w środę Uroczystość św. Wojciecha (biskupa i męczennika, głównego patrona Polski), w czwartek wspomnienie św. Jerzego (męczennika), w piątek Święto – św. Marka Ewangelisty.

Związek małżeński pragną zawrzeć: Wojciech Paweł Kilkowski, kawaler, zamieszkały Kamionka 17 oraz Aneta Anna Gaździcka, panna, zamieszkała Koźminek 3 (z diecezji zielonogórsko – gorzowskiej). Jest to ich zapowiedź druga.

Dzieci z klas II, zapraszam na spotkanie do plebani w piątek, o godz. 15.30.

W najbliższą sobotę odbędą się w Kamionce, już po raz piąty, na trasie dookoła boiska piłkarskiego, Mistrzostwa Diecezji Pelplińskiej w biegach przełajowych. Przyjedzie do nas kilkaset osób z różnych miejscowości. Zachęcam też dzieci i młodzież z naszej parafii do wzięcia udziału w tych zawodach.
Rywalizacja odbywać się będzie w 8 kategoriach – oddzielnie dziewczęta i chłopcy. Klasy I-III ze szkół podstawowych będą biec 300 m, klasy IV-VI przebiegną trasę 600 m, gimnazja 1,5 km, a szkoły średnie 2,5 km. O godz. 9.00 będzie w kościele Msza Św., a po niej rozpoczną się zawody. Najlepsi zawodnicy otrzymają puchary (24) i nagrody, a wszyscy też obiad. Zapraszam do pomocy w organizacji zawodów grono pedagogiczne, strażaków i członków Parafialnego Klubu „BONUM”. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w piątek, po Mszy Św. wieczornej w plebani.

Ze stolika pod chórem można nabyć nowy numer czasopisma diecezjalnego „Pielgrzym”, a należność wrzucić do skarbonki św. Antoniego.

godz. 17.00 -

godz. 17.00 –

godz. 17.00 -

godz. 17.00 –