OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 26.07.2015r.

Pozdrawiam wszystkich gości, wypoczywających na terenie naszej parafii, życzę dobrego wypoczynku i pięknej pogody.

Dzisiaj w naszym kościele o godz. 17.00 odbędzie się koncert „Międzynarodowe rodzinne spotkania przy muzyce” wystąpią: Algeris Bacius – cymbaliści z Litwy, Chór Podleskiej Pieśni z Pińska i oczywiście nasz chór i „Promyczki Papieża”. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian i gości do udziału w koncertach. Po koncercie wspólna biesiada przy grilu.

Dziękuję za ofiarę na nasze cele parafialne – zebraliśmy 1162 zł. Do puszek dla pielgrzymów zebraliśmy 325 zł. jeśli ktoś chciałby jeszcze złożyć ofiarę dla pielgrzymów może to uczynić wrzucając ofiarę do św. Antoniego. Spotkanie zespołu Caritas i wszystkich którzy chcieli by pomóc w przygotowaniu posiłku dla pielgrzymów z Tczewa jutro w poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.30.

Zachęcam do udziału w pieszej pielgrzymce naszej diecezji na Jasna Górę. Informacje i zapisy na pielgrzymkę w biurze parafialnym.

Dziękuję panu Pawłowi Lanieckiemu i jego firmie za sprawne i fachowe naprawienie naszej wieży kościoła i pomalowanie innych pomieszczeń. Okazało się, że komin na plebanii nie jest przystosowany do pieca na ekogroszek i trzeba wprowadzić odpowiedni wyciąg przez wkład do komina.

W tym tygodniu przypadają wspomnienia: w środę św. Marty, w piątek św. Ignacego z Loyoli, w sobotę św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.

Związek małżeński pragną zawrzeć: Maja Gusmann - zam. Twarda Góra 12 i Krzysztof Boniecki - zam. Nowe. Marta Kazimierska - zam. Bydgoszcz i Przemysław Grzegorz Surma - zam. Kamionka 3. Jest to ich zapowiedź pierwsza. Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach małżeńskich ma obowiązek w sumieniu poinformować o nich ks. proboszcza.

Jest nr „Pielgrzyma” w cenie 2,90 zł.. Należność proszę wrzucić do skarbonki.

godz. 17.00 – za śp. księży pracujących w parafii i Członkinie Żywego Różańca

godz. 17.00 – za śp. Piotra Muszyńskiego w 6 rocz. śm.

godz. 17.00 – za śp. Janinę i Zbigniewa Samulewskich.

godz. 17.00 – za śp. Dariusza Gołębiewskiego.

godz. 17.00 – za śp. Urszulę Partyka w 3 rocz. śm.

godz. 17.30 – za śp. Grzegorza Surmę

godz. 9.00 – za śp. Stanisława Jagłę w 1 rocz. śm.

godz. 9.30 – za śp. Dariusza Gołębiewskiego.

niedziela (2 sierpień):

godz. 7.20 – za śp. Walerię i Antoniego Dama, braci Konrada i Franciszka oraz Jadwigę i Jana Dłużewskich .

godz. 9.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i szczęśliwe zebranie plonów.

godz. 10.30 – za śp. Józefę i Michała Waligórę, Monikę i Władysława Balewskich, Mariannę i Czesława Sikora.

Dodane przez parafia dnia July 25 2015 22:39:56 1235 Czytań · Drukuj