OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ 22.05.2016 r.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ 22.05.2016r.

Zapraszam na nabożeństwa majowe po Mszach św., ale również gromadźmy się na modlitwie przy kapliczkach w wioskach na terenie naszej parafii.

W czwartek będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – procesja do czterech ołtarzy po Mszy św. o godz. 10.30. Trasa procesji będzie jak w ubiegłym roku. Proszę o dekoracje w domach na trasie procesji, strażaków o niesienie baldachimu oraz członków Żywego Różańca o niesienie chorągwi i różańca. Dziewczynki zapraszam do sypania kwiatków, a chłopców do niesienia poduszek. Dzieci komunijne przychodzą w albach. Zapraszam licznie parafian w całą oktawę Bożego Ciała i procesję wokół kościoła. W niedzielę procesja po Mszy św. o godz. 10.30.

Uczniowski Klub Sportowy GAUDIUM z Kamionki serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na GMINNY FESTYN RODZINNY NA SPORTOWO, który odbędzie się dzisiaj w niedzielę od godz. 14:30 przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kamionce.
W części artystycznej będzie można obejrzeć :
Występ Zespołu tanecznego MARA i chóru z Marina Gorki z Białorusi,
Występ Zespołu Taneczno – Wokalnego KAMYCZEK z PSP w Kamionce, Występ zespołu dziecięcego ze Starej Kiszewy.
Odbędzie się też VIII MIĘDZYGMINNY FESTIWAL PIOSENKI TURYSTYCZNEJ.
W części sportowej:
Odbędzie się turniej 3-osobowych zespołów rodzinnych w rozgrywkach rekreacyjno – sportowych. Organizatorzy przygotowują też poczęstunek, a też można będzie w Kawiarence zakupić ciasto i napoje. Dla dzieci przygotowano również sporo atrakcji m.in. dmuchańce, malowanie twarzy. Będzie też stoisko medyczne.

Nasi radni parafialni odwiedzają wszystkie rodziny, to druga tegoroczna zbiórka przeznaczona na oświetlenie naszego kościoła. Radnych poproszę o odebranie zeszytów ze swojego rejonu. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na nasze inwestycje.

W niedzielę 5 czerwca w całej Polsce będzie Święto Dziękczynienia – z tej okazji za tydzień w niedzielę po Mszach św. będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.

W sobotę, 4 czerwca, autokar z młodzieżą z naszej parafii uda się na Ogólnopolskie Spotkanie Młodych do Lednicy. Jeśli ktoś jeszcze chciałby pojechać to proszę dzisiaj to zgłosić.

Jest do nabycia nowy nr „Pielgrzyma” należność proszę do wrzucić skarbonki.

godz. 17.00 – za śp. kapłanów, Członkinie Żywego Różańca i dusze w czyśćcu cierpiące.

godz. 17.30 – za śp. Zofię i Alfonsa Wodzak w rocz. śm. Zofii.

godz. 17.00 – za śp. Barbarę w rocz. śm.

godz. 17.30 – za śp. Zbigniewa, Henryka i Tadeusza.

godz. 17.00 – za śp. Władysławę i Bronisława Szwoch, rodzeństwo i dziadków z ob. stron.

czwartek - Boże Ciało

godz. 7.20 – za śp. rodziców Eleonorę i Leona oraz Jerzego i Kazimierza Nowickich.

godz. 9.00 – za śp. Agnieszkę Littkowską, Adelę i Leona Drost.

godz. 10.30 – w intencji parafii

godz. 17.00 – za śp. matki Zofię i Teresę, zmarłych z rodziny Giersz i Wiśniewskich.

godz. 9.00 – za śp. Helenę Napieralską w m-c po pogrzebie.

godz. 17.00 – za śp. Krzysztofa Janickiego, Huberta , Annę i Jadwigę.

niedziela (29 maja):

godz. 7.20 – za śp. Jana Kaszubowskiego w 14 rocz. śm.

godz. 9.00 – za śp. Łucję i Franciszka Butlewskich oraz braci Pawła, Kazimierza i siostrę Stefanię.

godz. 10.30 – za śp. Eufemię Buławską i Irenę Judzińską w dniu Matki.

Dodane przez parafia dnia May 22 2016 22:35:23 1208 Czytań · Drukuj