OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.12.2019r.

1. W miesiącu GRUDNIU łączymy się z Papieżem w modlitwie: „aby każdy kraj podjął konieczne działania, by zadbać o przyszłość dzieci, szczególnie tych, które cierpią”.

2. W sobotę 21 grudnia odwiedzimy chorych, którzy wyrazili wole, aby udzielić sakramentu Komunii św. krótko przed świętami.

3. W zbiórce do puszek na rzecz pomocy materialnej Kościołowi katolickiemu na Wschodzie zebraliśmy 152zł.

4. Dziękuję, w imieniu naszych chorych, właścicielom sklepów w Kamionce, Rychławie, Milewo za pomoc w zbiórce art. spożywczych i chemicznych jako paczki na Święta.

5. Dziękuję Leśnictwu Osiny za choinki do Kościoła i p. Ludwikowi z p. Ryszardem za przywiezienie ich do Kościoła. Dziękuję p. Stefanowi za wykonanie maskownicy przewodów od nagłośnienia.

6. Odprawiamy z dziećmi Roraty o godz. 16:00. Dzieci przynoszą ozdoby papierowe na choinkę z dobrymi uczynkami, które zawiesimy na choince dziecięcej.

7. Nauki dla dzieci przygotowujących się do I Komunii i kandydaci do bierzmowania spotykają się co 2 tydzień po Mszy św. o godz. 10:30. Więc dziś I komunia i dziś spotkanie organizacyjne z rodzicami.

8. Dziś kolekta inwestycyjna.

9. Pamiętajmy codziennie o Apelu jasnogórskim o 21:00 w naszej telewizji albo radiu.

10. W grudniu jest wiele wolnych intencji mszalnych pomyślmy czy nie mamy za kogo odprawić Msze św.

11. Adwent i spowiedź, podaję terminy całego dekanatu: 15.XII Mątawy i Warlubie, 17.XII Wielki Lubień i Lalkowy, u nas 18.XII, Pieniążkowo 19.XII, Nowe 21.XII i Smętowo 23.XII.

12. Parafialny Zespół Caritas pragnie przed Świętami wesprzeć osoby starsze i samotne, dlatego dziś zbiórka do puszek na ich rzecz.

ZAPROSZENIE

Parafialny Zespół Caritas zaprasza na spotkanie opłatkowe 18.XII (środa) o godz. 17:30 w Szkole Podstawowej w Kamionce.

13. Grudzień, więc spotkania opłatkowe - zapraszam Radnych parafii na spotkanie na plebanii w piątek 20 grudnia na godz. 17:00, liczę, że i tym razem znajdzie się dobry kuch. Caritas już ma termin 18 grudnia.

14. Miałem wiele głosów o godzinę Pasterki, chcą uczestniczyć starsze osoby, więc przychylam się do tych głosów i odprawimy o godz. 22:00

15. Na czas spowiedzi dekanalnych bardzo przepraszam, jeżeli zmieni się godz. Mszy.

16. Podtrzymując tradycje naszej parafii ogłaszamy konkurs na najpiękniejszą posesje na święta. Komisja w składzie mój pies „N”, rudy kot „P” i ja objedzie całą parafie. Nagroda skromna 100zł.

17. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenie: otwartości na Boże łaski, współpracy z darami Ducha Świętego i uciekania się pod płaszcz Maryi.

INTENCJE MSZALNE 15 – 22.12.2019r.

15 grudnia – III Niedziela Adwentu (kolekta inwestycyjna)

7:20 Dorośli – śp. Jan Szucki, Edwin Chyła, Jadwiga i Antoni Halickich

9:00 Suma za Parafian i śp. Dariusz Gołębiewski z ok. im., ojców i dziadków z obojga stron oraz śp. Andrzej (15 greg.)
10:30 Dzieci – śp. Ireneusz Nawrocki, Zenon Smoczyński w rocz. ur.

14:30 – 16:30 Warlubie (spowiedź)

16 grudnia – poniedziałek – św. Albiny

16:00 – ……………. ……….. i śp. Andrzej (16 greg.)

17 grudnia – wtorek – (spowiedź Lalkowy)

18:30 śp. Henryk Chmielecki w 5 rocz. śm. i śp. Andrzej (17 greg.)

18 grudnia – środa – (spowiedź u nas od 16:00)

17:00- ……………………….. i śp. Andrzej (18 greg.)

19 grudnia – czwartek – (spowiedź Pieniążkowo)

15:00- ……………………… i śp. Andrzej (19 greg.)

20 grudnia – piątek – (spotkanie Radni Parafii 17:00)

16:00- ……………………….. i śp. Andrzej (20 greg.)

21 grudnia – sobota – (spowiedź Nowe)(odwiedziny chorych)

18:00 śp. Krystyna Michna w 1 rocz. śm. i śp. Andrzej (21 greg.)

22 grudnia – IV NIEDZIELA ADWENTU

7:20 Dorośli – śp. Zdzisław Apostołowicz

9:00 Suma za Parafian i śp. Jan Guss, Monika, Leon Kwiatkowscy i śp. Andrzej (22 greg.)

10:30 Dzieci – śp. rodziców Barbara i Adam Pastuszka

14:00 Rychława OSP – spotkanie opłatkowe

Przygotował i uwagi przyjmuje Ks. Grzegorz.

Dodane przez parafia dnia December 15 2019 11:03:20 985 Czytań · Drukuj