SPRAWY ŽRODOWISKOWE
Peregrynacja obrazu MB Nieustaj─ůcej Pomocy

DRODZY PARAFIANIE

Prze┼╝ywamy niezwyk┼é─ů uroczysto┼Ť─ç w naszej parafialnej rodzinie. Matka Bo┼╝a Nieustaj─ůcej Pomocy nawiedza nasz ko┼Ťci├│┼é parafialny. Prze┼╝ycia w tym czasie b─Öd─ů dla wszystkich ogromne. B─Öd─ů nam towarzyszy┼éy podczas spotkania z Maryj─ů rado┼Ť─ç, wzruszenia i modlitwy. Nie pozosta┼ämy wobec tego wszystkiego oboj─Ötni, ale wykorzystajmy te do┼Ťwiadczenia przyjmuj─ůc Obraz Maryi w naszych domach. Niech nadal trwa w nas duchowa przemiana, niech wci─ů┼╝ towarzyszy nam modlitwa i rado┼Ť─ç ze spotkania z Matk─ů Pana. Bo w naszych czasach, tak trudnych, potrzeba nam dobroci ÔÇô jak ┼Ťpiewamy w pie┼Ťni ÔÇô ÔÇ×by niepok├│j zwyci─Ö┼╝y─ç i z┼éo, trzeba ciep┼éa co ┼╝ycie oz┼éoci, trzeba Boga, wi─Öc ludziom nie┼Ťmy go tak jak OnaÔÇŁ.

Przyjmuj─ůc Maryj─Ö do naszego domu, przyjmujemy J─ů wraz z Jej Synem, kt├│ry potrafi wszystko przemieni─ç, a szczeg├│lnie to co jest w nas s┼éabe i grzeszne. Tylko On daje prawdziw─ů mi┼éo┼Ť─ç, kt├│ra przemienia twarde ludzkie serca, koi b├│l, rozpacz, dodaje si┼é i rado┼Ť─ç. Sami wiecie jak bardzo tej mi┼éo┼Ťci pragnie ka┼╝da rodzina.
Przyjmuj─ůc Obraz Nawiedzenia, ka┼╝da rodzina czyni ze swego mieszkania i domu ÔÇ×┼Üwi─Öt─ů Kaplic─ÖÔÇŁ, w kt├│rej obecny jest Bo┼╝y Syn, Jezus Chrystus wraz ze swoj─ů Matk─ů, Maryj─ů. ┼╗arliwa modlitwa w atmosferze domowego ko┼Ťcio┼éa ┼é─ůcz─ůcego wszystkie pokolenia domownik├│w, winna wskrzesi─ç t─Ö sam─ů mi┼éo┼Ť─ç, jaka jednoczy┼éa nas w czasie Nawiedzenia Cudownego Obrazu Matki Bo┼╝ej w naszej Parafii.

Niech ka┼╝da rodzina i wszyscy przyjmuj─ůcy Obraz, do┼Ťwiadczaj─ů wielkiego porywu wiernych serc i umi┼éowania Boga. Maryja, jako Panna wierna, zachowuj─ůca S┼éowo Bo┼╝e w Swym Niepokalanym Sercu i wprowadzaj─ůca je w ┼╝ycie, niech pozostanie nadal w naszych rodzinach i prowadzi nas do Swojego Syna.

Niech przyj─Öcie Maryi w wizerunki Nieustaj─ůcej Pomocy niesie trwa┼éy i g┼é─Öboki posiew odnowy ┼╝ycia religijnego we wszystkich rodzinach parafii, oraz w sercach i sumieniach dzieci, m┼éodzie┼╝y i doros┼éych.
Przyjmijcie ten Obraz Maryi do waszego domu. Niech b─Ödzie to dla was szczeg├│lny czas pog┼é─Öbienia relacji z Panem Bogiem, ale tak┼╝e mi─Ödzy wami. Szcz─Ö┼Ť─ç Bo┼╝e!

Ks. Grzegorz Nenca

Dodane przez parafia dnia February 18 2024 10:42:28 230 Czyta˝ · Drukuj
TU WARTO ZAJRZEĂ
Nazwa U┐ytkownika

Has│o

Zapomniane has│o?
WyÂlemy nowe, kliknij TUTAJ.