OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XI NIEDZIELA ZWYKŁA 17.06.2017r.

Przeżywamy czerwiec – miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych wynagradzamy Bożemu Sercu za grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki w wierze, dziękujemy za Boże miłosierdzie i prosimy o wytchnienie oraz pociechę w codziennych troskach. Dziś wielu ludzi próbuje urządzać świat i swoje życie bez Pana Boga albo wbrew Bogu. Pamiętajmy, że Serce Jezusowe jest jedynym źródłem zdolnym rozgrzać serca ludzi do miłości Pana Boga i bliźniego.

W tym tygodniu przypadają wspomnienia: w czwartek św. Alojzego Gonzagi – zakonnika.

Kończy się rok szkolny – Msze św. na zakończenie roku szkolnego: dla Szkoły Podstawowej w Kamionce w czwartek o godz. 11.00 w kościele, dla Szkoły Podstawowej w Rychławie w piątek o godz. 8.30 w domu kultury w Rychławie.

Za tydzień niedzielę 24 czerwca o godz. 15.00 w dzień narodzenia św. Jana Chrzciciela odbędzie się festyn parafialny. Serdecznie zapraszam w imieniu sołtysów i tych wszystkich którzy zaangażowali się w przygotowanie wspólnego parafialnego spotkania. Przygotowano wiele atrakcji dla ducha i ciała szczególnie dla dzieci. Fanty na loterię można przynosić jeszcze do środy. Proszę panie o upieczenie ciasta na festyn, szczególnie proszę osoby których dzieci wyjeżdżają nad morze. Ofiary złożone podczas festynu będą przeznaczone na dofinansowanie wyjazdu dzieci nad morze.

W środę 27 czerwca o godz. 8.30 odbędzie się wyjazd dla dzieci nad morze do Stegny i Jantaru. Proszę się zgłosić po zgody dla dzieci na wyjazd.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie wszystkich którzy będą przygotowywać się do sakramentu bierzmowania tj. dzieci z kl. VII, VI i V.

Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę na nasze cele parafialne.

Jest nowy nr „Pielgrzyma” i „Miłujcie się”. Należność proszę do wrzucić skarbonki.

godz.17.00 – za śp. Adę i Feliksa Stopińskich oraz dziadków.

godz. 17.00 – za śp. Weronikę i Włodzimierza Eliasiewicz, Teresę, Erwina i Romana Giersz.

godz. 17.00 – dziękczynna za odebrane łaski w 96 rocznicę urodzin z prośbą o szczęśliwą śmierć.

godz. 17.30 – za śp. Kazimierza Koniarskiego w rocz. urodzin.

nie ma Mszy św.

godz. 17.00 – za śp. Erwina, Teresę i Romana Giersz z okazji dnia ojca.

godz. 9.00 – dziękczynna za otrzymane łaski w 45 rocz. ślubu.

niedziela (24 czerwiec):

godz. 7.20 – dziękczynna za szczęśliwą operację z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MB.

godz. 9.00 – za śp. Jana Guss i Monikę Kwiatkowską.

godz. 10.30 – za śp. Stefanię i Ignacego Budyś, braci i bratowe.

Dodane przez parafia dnia June 17 2018 15:21:52 887 Czytań · Drukuj